Comments

Comments

user
      avatar
3 years ago
@balkan.girl slazem se s tobom
user
      avatar
🔥Lara🔥
3 years ago
@balkan.girl istina sve to stoji ali je za zezanje super😅
user
      avatar
♡⁠𝑰 𝒍𝒐𝒗𝒆 𝒂𝒏𝒊𝒎𝒂𝒍𝒔♡⁠
3 years ago
Pa kako kome je istina.Za mene nije iskreno.Nije da sad obožavam školu ali ni ne mrzim je jer je to divna kulturna ustanova u kojoj učimo razne stvari i ako nam nisu zanimljive ili nam nikad neće trebati u životu,ali lijepo je znati nešto zanimljivo i družiti se sa mnogo prijatelja istovremeno👍❤️
user
      avatar
Savetovalica
3 years ago
moze follow @crna_mala.fashion je🤗