Pa kako kome je istina.Za mene nije iskreno.Nije da sad obožavam školu ali ni ne mrzim je jer je to divna kulturna ustanova u kojoj učimo razne stvari i ako nam nisu zanimljive ili nam nikad neće trebati u životu,ali lijepo je znati nešto zanimljivo i družiti se sa mnogo prijatelja istovremeno👍❤️